ОСІНЬ В ГОСТІ ЗАВІТАЛА

ОСІНЬ В ГОСТІ ЗАВІТАЛА

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В ЗДО «Буратіно» стало традицією проводити Свято Осені. Цього року воно пройшло з 28 по 30  жовтня  і своєю різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх дітей у прикрашених з  любов’ю  залах.

Для кожної вікової групи музичний керівник Дайна Вікторівна підготувала сценарії свята. Для старших груп – «Осінній бал», середніх  – «Піжамна вечірка», молодших  - «Курочка ряба».

       Працівники закладу зуміли створити святкову атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит пісень, таночків, ігор, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.

       Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід, діти поринули у чарівну осінню атмосферу. Вихованці старанно виконували ролі у інсценівках, показуючи свої здібності і таланти; під час розігрування казкових сценок емоційно підтримували героїв, грали з ними в цікаві ігри.

        Хлопчики та дівчатка, завзято танцювали з листочками, парасольками, грали на музичних інструментах, співали пісні, розказували вірші прославляючи осінь за її красу та врожаї.

        Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра красуня Осінь, яка розважала малят, а на завершення усіх дітей почастувала своїми смачними дарами.


 

To Top ↑