Музичний керівник
Гончарук Дайна Вікторівна

Творче кредо: 

«Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися й розквітнути»

Освіта:

У 2003 році закінчила Мелітопольське училище культури за спеціальністю « Хореографія» і здобуло кваліфікацію керівника аматорського танцювального колективу, артиста ансамблю народного танцю, викладача хореографії.

У 2010 році закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання. Практична психологія» та здобуло кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, практичного психолога у закладах освіти.

У 2019 році закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького і здобуло кваліфікацію ступень вищої освіти магістр спеціальність «Музичне мистецтво» професійна кваліфікація «Вчитель музичного мистецтва».

Педагогічний стаж роботи  - 14 років.


МУЗИКА це...

МУЗИКА це...

Музика – це частина людського життя. Вона входить в наше життя з перших днів, і потім поряд з нами, назавжди. В ній втілено все прекрасне, добре, світле і вічне.

докладніше

ДОМАШНІ МУЗИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

ДОМАШНІ МУЗИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Батьки – перші вчителі музичного мистецтва для своїх дітей. Усі батьки хочуть розгледіти у своїй дитині хоча б маленький паросток майбутньої талановитої особистості. Всі вони хочуть бачити свою дитину доброю, чуйною, такою, яка розуміє і цінує красу навколишнього світу. Ці чудові людські риси можна виховати за допомогою музичного мистецтва. Тож радимо не втрачати дорогоцінного часу і почати сіяти зернини творчості в дітях уже з раннього віку. А музикою робити це – суцільне задоволення! Якщо ви хочете, щоб серце вашої дитини прагнуло до Добра, Краси, Людяності, спробуйте навчити її любити і розуміти музику! Вчіть дитину і навчайтеся разом із нею.

докладніше

НАЙПЕРША ПОРАДА ДОРОСЛИМ

НАЙПЕРША ПОРАДА ДОРОСЛИМ

Співайте дитині колоскові . Спів дозволяє вам емоційно налаштуватися один на одного. Знайдіть веселі дитячі пісеньки, які ви зможете співати разом з дитиною і всією сім’єю. Це може стати хорошим заняттям для сімейних поїздок, спільних вечерь і інших подібних моментів.

докладніше
To Top ↑