АСИСТЕНТ ВИХОВАТЕЛЯ 

ІНКЛЮЗИВНОЇ ГРУПИ

 Півень Тетяна Вікторівна

АСИСТЕНТ ВИХОВАТЕЛЯ

ІНКЛЮЗИВНОЇ ГРУПИ

 Власюк Вікторія Леонідівна

Творче кредо: Віддай дитині крихітку себе, за це душа поповнюється світлом!

Творче кредо: До кожної дитини ключ знайти, з любов'ю серце їй віддати!

Освіта:Український державний педагогічний університет  імені М.П. Драгоманова (магістр)

Освіта:Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (спеціаліст)

Педагогічний стаж роботи - 2 роки

Педагогічний стаж роботи - 1 рік

Інклюзивна освітаце система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами, зокрема дитини з особливостями психофізичного розвитку, в умовах загальноосвітнього закладу. Інклюзивне навчання забезпечує доступ до освіти дітей з особливими потребами у загальноосвітніх школах за рахунок застосування методів навчання, що враховують індивідуальні особливості таких дітей.


ПЕРЕВАГИ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

ПЕРЕВАГИ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

Кожен, незалежно від стану здоров`я , наявності фізичного чи розумового порушення, має право на одержання якісної освіти. Цей принцип відображено в загальній Декларації прав людини (1948р.), Конвенції про права дитини (1989р.) покладено в основу організації інтегрованого, інклюзивного навчання дітей з особливими потребами. Таке навчання впроваджується з метою реалізації їхнього права на рівний доступ до якісної форми навчання.

докладніше

ВЗАЄМОДІЯ З БАТЬКАМИ У СИСТЕМІ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

ВЗАЄМОДІЯ З БАТЬКАМИ У СИСТЕМІ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

Слід зазначити, що включення дітей з особливими потребами у загальноосвітні групи не відбувається автоматично. Цілеспрямований і систематичний процес, який потребує обережного впровадження і контролю.

докладніше
To Top ↑